Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Seká se obraz u set top boxu

Mohl se poškodit pevný disk?
Včera večer jsem ho měl na zemi a z výšky 2 metry na něj v zapnutém stavu spadl velký anglicko český slovník. Disk v té době četl.
Od té doby se mi některé nahrávky v určitých stejných místech zaseknou.
Pro zničení disku stačí tak málo? Nevydává žádné divné zvuky
Western digital 160 GB
Děkuji

...abych řekl pravdu, tak mě u původního dotazu, schází jedna podstatná informace.
U set top boxu - u jakého?
Ptám se proto, že některé STB, s HDD mají možnost v menu prověřit disk - samosebou, s tím rizikem, že o to co je na něm nahrané, přijdu. A někdy také ne - záleží právě na výrobci toho STB.
Některé STB, umějí jenom defragmentaci, některé i tu prověrku.