Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Virtual tuning - porušování autorských práv?

Zdarec.
tak snad víte co to je virtual tuning. No, prostě se veme auto, a pomocí grafik. programu se nějak namaluje jako do tuningu. Někdy se to dělá tak, že se z jednoho auta ořízne třeba blatník, a dá na to auto, který se tuní. Ale to je porušování copyright ne ?? Když třeba z netcarshow.com oříznu dejme tomu kapotu, a dám na jiné auto. Je to rozmnoženina díla ??

Změna kategorie, původně: Internet. Dávám Ostatní, i když k Pokecu to nemá daleko.
Změna předmětu, původně: Virutal tuning (anarchist)

pokial ta zhovadíš svoje vlastné výtvory,je to Tvoja osobná záležitosť,pokial použiješ cudzie obrázky bez dokázatelného zvolenia autora/držitela autorských práv a verejne ich budeš prezentovať a nejakým spôsobom sprístupňovať iným,je to porušenie autorských práv,pokial budú slúžiť výlučne len pre tvoju osobnú potrebu a nebudeš to šíriť v žiadnej podobe dalej,nikto Ti nič nemôže,resp.akurát Ti "môže...".