Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chyba v nacitani Windows

Dnes se mi lagnul system zkousel sem ctrl + alt + delete a stejne nic tak sem restartoval > ukazala se mi nabidka pro vyber spustit v nouzovem rezimu,normalnim zpusobem,.... > vsechny moznosti skoncili tim ze se zacal nacitat windows a pak se komp(aniz by se nacet)sam restartoval, ted nevim co stim ale pokazdy se restartuje a jede to vsechno znovu. Proto se obracim na vas o pomoc

může to být spousta věcí ale napřed bych zkontroloval hdd - nabootovat pomocí třeba Bart PE (ultimate cd, hirents boot cd....) spustit kontrolu disku. No a potom kontrolovat paměť- programy memtest, goldmemory. Ale jak říkám může to být cokoliv. Je to vylučovací práce.