Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Výpadok poradna.net: nedeľa 28.06.2009 o 22:00

V nedeľu 28.06.2009 po 22:00 bude poradňa dočasne nedostupná. Výpadok bude trvať približne 4 hodiny a bude sa týkať všetkých diskusných fór na poradna.net (pc, tera a kutilska).

Dôvodom je presun na nový server (s IP adresou 92.240.244.39), ktorý je na rozdiel od súčasného vyhradený len pre našu poradňu. Dúfam, že sa uvidíme v pondelok. :-)

Pre vsetkych uzivatelov. Cast z vas, ktorych ISP ma pomalsie sa refreshujuce nska este hlada poradnu na starom servri a je cez proxy presmerovana na novy.
Druha cast uz ma novu ip a tam by malo byt vsetko v poriadku.
Nakolko sa prechadzalo na novy server a z 32bitoveho na 64bitovy system engine ma este drobne chybicky, ktore budu odstranene pravdepodobne uz v priebehu dna.

Pre lepšiu lokalizáciu problému:

Firefox 3.0.11:

Chyba: Slučka pri presmerovaní

Firefox zistil, že server smeruje požiadavku tejto stránky spôsobom, ktorým sa presmerovanie nikdy neukončí.

Prehliadač prerušil spojenie, pretože server smeruje požiadavku sám na seba v nekonečnej slučke.

* Toto nastáva, ak stránka vyžaduje cookies a vy ste cookies nepovolili alebo sú pre túto stránku blokované.
* Toto je častý problém s nastavením servera a NIE vášho počítača.

Nefungujú mi ani ikony pre Quote atď.

Já už mám správnou IP. Včera jsem ji hodil do NSek, dneska už se šíří. Postupuje z Prahy do stran. Limit je 48 hodin, pak už musí mít každý novou IP, ten vyprchá zítra kolem 23. hodiny. Kdo nebude mít ani zítra novou IP, prosím nahlašte mi.