Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak přehrát WMV3

Poraďte čím přehraji film s video kodekem WMV3 a s audio kodekem WMA2. Zkoušel jsem to v Gomplayeru, ale obraz je zpomalený a zvuk se trhá a ve WMP11, ale tam je obraz i zvuk trhaný. Díky za odpověď.
Změna předmětu, původně: jak na WMV3 (LaKr) (Kráťa)

Tento uzavřený formát je doménou Win Media Playeru a jeho přehrávacích filtrech.

Trhání videa může být zapříčiněno i "slabým" počítačem, když je video ve full HD.
Dalšími přehrávacími alternativami jsou filtr ve VLC playeru a filtr v libav knihovnách - nastavitelné třeba v ffdshow pokud ho používáš (default je zakázáno, takže přenastavit)

info o videu:
Formát : Windows Media
Velikost souboru : 1.38 GiB
Hrací čas : 1h 2mn
Bit rate : 3154 Kbps
SfOriginalFPS : 300000

Video #0
Codec : WMV3
Codec/Info : Windows Media Video 9
Bit rate : 2993 Kbps
Šířka : 1280pixely
Výška : 720pixely
Poměr stran : 16/9

Audio #0
Codec : WMA2
Codec/Info : Windows Media Audio 2
Bit rate : 96 Kbps
Kanál(y) : 2 kanály
Sampling rate : 44 KHz

děkuji za informace, aspoň vím, že nemám hledat další a další kodeky. Do včerejška jsem neměl dohrány žádné kodeky, vyjma těch co byly součástí gomplayer, wmv, kmplayer, vlc, ale včera jsem do pc nahrál vše co jsem našel na netu a teď to z toho budu pracně dostávat pryč. Obnovení systému asi nepomůže, co? (abych se kompletně zbavil toho co jsem včera nainstaloval).