Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Win Fast PVR2 - trhání obrazu

Dobrý den, nainstaloval jsem si do počítače televizní kartu VGA LEADTEK DTV1800H, ana./digi. TV tuner, PCI, HDTV+FM se software Win Fast PVR2. V případě přehrávání televizních programů dochází k "trhání" obrazu. Mohl by mi prosím někdo poradit nastavení, tak aby obraz běžel plynule. Děkuji.

Změna předmětu, původně: Win Fast PVR2 (host)

Možná, se tedy zeptám blbě, pomohla by tedy změna antény. Mám anténu MASCOM DA6362A - Aktivní anténa, VHF/UHF, zesílení 20 dB, vnitřní i venkovní použití, montáž vertikální /horizontální. Napájení: Adaptér 5V/40mA, Výstupní kabel délky 1,5m , Filtr pro odrušení GSM. Díky