Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno battlefield 2 Free servery?.)

zdravim, uvedomuji si, ze zde nejste forum tykajici se warezu, ale rad bych, kdyby mi jen nekdo trosku poradil, jak rozjet sosnuteho BT2 jakozto multiplayer...slysel jsem, ze se to da, ze existuji nejake crackle servery, tak jestli nekdo vite jak nato, prosim, prosim, smutne koukam.)hledal jsem, lec marne, nenalezl, nevim si s tim rady...Jinak battla mam delux verzi i s datacem Special forces, ci jak se to jmenuje, patch instalnuty 1,4:)
za pripadne rady dekuji, snad se modi nebudou zlobit:-[

ono jde o to, ze jsem to mel stahle behem chvilky...dlouha chvile, tak jsem si to stahl, pac to neznam, no parim cely vikend, ale single player uz mne nebavi...on to ani neni singl, spis mapy s tupejma bootama...chtel bych zkusit multika, jenze nevim jak na to...Neporadil bys mi jeste trochu detailneji prosim?
Uvazuju nad tim,ze to koupim, ale nechce se mi stravit vikend hranim trapnyho singlu:)
To je celej duvod pirateni battlu.)
Diky