Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém se Skype

Dobrý den.
Po koupi nového PC nemohu zprovoznit Skype. Stále mi to píše, že mám ztlumit reproduktory, případně ztišit mikrofon, když nehovořím. Osoba na druhé straně mě neslyší, slyší zvuky, asi jako když se piluje železo. Zvukovou kartu mám Realtec ALC888VC HD 5.1, kameru se zvukem Hama AC-100. Pravděpodobně je to v nastavení zvukovky, ale už jsem vyzkoušel skoro vše, a stále stejné.Prosím, poraďte.

a hlavně vyzkoušet tu "englickou" babu - otevřít Skype zadat, že chci volat echo123, ozve se baba, nech jí dokecat, až se ozve gong, tak namluv co chceš - třeba 1-2-3-4-5, další gong, a když se neslyšíš, tak to co poradili "předřečníci".