Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Doporučte, prosím, seriozního prodejce repasovaných notebooků

Dobrý den,

chci si koupit repasovaný notebook IBM Thinkpad T61 v ceně kolem 17.000 Kč s DPH.

Jsem zvyklý nakupovat u firmy www.vtdata.cz, ale tam ho bohužel nemají ani zatím mít nebudou, tak sháním nějakého jiného seriozního a slušného prodejce repasovaných kompů. Měl by mít kamennou prodejnu v Praze, a měl by být schopen operativně řešit reklamace alespoň v prvních pár dnech výměnou za jiný kus a podobně.

Co třeba www.gigacomputer.cz ?

Předem děkuji za jakékoli tipy

To neni tak docela pravda. Pouze par modelu u T43 a T60 melo ty dobre displeje Flexview a taky byly tyto ntb o mnoho drazsi nez s tema obycejnejma. Ta T60 o ktere tady on mluvi, ma zcela obycejny displej, pro me s tragickym rozlisenim, ale porad ma lepsi uhly nez T61. To jsou displeje dobre akorat tak k vyhozeni a oslepnuti. Horizontalni uhly jsou proste tragicke a staci 1/2cm a uz je videt vse jinak.

Ano, nebylo to ode mne přesné (ač šlo jen o poznámku), zmíněné T43 a T60 měly lepší display opravdu jen ve vyšším rozlišení, jak jsem napsal, ale to vyšší rozlišení se týkalo 15" (tady se debatovalo o 14", dobrá...). Myslím, že teď je to uvedeno na pravou míru.