Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Připojení k internetu

Vážení zkušení, nemusíte si moc lámat hlavu, asi to vyřeší reinstal systému, ale dříve se zeptám..Klasické PC, dvoujádro, Vista Premium 64 bit, 4 GB RAM, grafika Ati 1950Pro..jsem připojen v paneláku přes routr D-Link 300. Záhada pro mně je v tom, že funguje pouze Wifi (mám doma 2 noťasy) a PC se připojuje pouze k nějaké místní síti..Znefunkčnil jsem firewall Comodo..stějně se to nepřipojilo..V poslední době jsem si řešil připojení televize k druhému výstupu grafiky..ale to asi s internetem nemá co dělat..V routru je dle mého vše v původním stavu..i když tam těch nastavení je spousta..tož su z toho cip..:-(

na fotky obrazovky se vykašli. ten výpis je textový, tak ho kopíruj jako text:

start - spustit - cmd.exe [enter]:

ipconfig -all

pravým myšem označit vše, enterem kopnout do schránky, ze schránky třeba přes notepad na flashku a vyklopit sem.

nebo v tom okně zvolíš vybrat vše, enterem kopneš výpis do schránky, ze schránky přímo (nebo přes notepad a flashku) sem, ze všech tvých pc.