Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nahrávka z online TV

Nenadávájte mi,že si to mám najít,mám TV kartu,která mi k občasnému nahrání stačí,ale teď jsem byl požádán o nahrání nějakého pořadu z tv Z1,podaří se mi ji spustit v WMplayeru,serie9.Jde to vysílání nějak uložit,nutně bych potřeboval silně polopatický návod.Chytnu to zde.
z1-tv_501
Děkuji předem

to fuente:

Po stažení souboru před námi vyvstává komplikovanější problém. Česká Televize totiž pro zjednodušení ukládá více pořadů do jednoho souvislého souboru. Např. u pořadu Uvolněte se, prosím jsou před vlastním pořadem ještě Události. Stahování zbytečných dat se bohužel nevyhneme. To by ale nebyl největší problém.

To bude asi hodně velký problém - to pásmo má pár hodin. Nový VLC (od řady Grishenko) umí tento playlist zpracovat a nahrát, viz můj blog.