Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Porucha poradny?

Nemůžu odpovídat na příspěvky, pouze na samotný dotaz.
Kliknu u příspěvku na odpovědět a načte se mi stránka s odpovědí na samotný dotaz.
Proč to tak je? Jiní tady odpovídají normálně, tak nevím jestli není chyba u mě.
Opera 9.54

Poradňa sa presunula na iný server. Tvoj DNS server ti ešte poskytuje starú IP, takže sa stále pripájaš na starý server. Tam je nastavená proxy, aby si dostával obsah z nového servera, ale je tam nejaká chyba, kvôli ktorej to nefunguje úplne správne. O tomto probléme vieme a riešime ho.