Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Formátování disku-oba oddíly?

Hojec,když mám disk rozdělenej na odďíl C,D tak musím zformátovat asi oba dva že?Vždycky jsem rači udělal oba dva:-)Ale newim jestly bych nemohl udělat jen jeden.Dík za odpovědi
Zmena predmetu, pôvodne: FORMÁTOVÁNÍ DISKU-OBA ODDÍLY? (los)

Pokud disk rozdělíš, pak ano, po (prvním) rozdělení se oddíly formátují. Později jen podle potřeby a nezávisle na sobě, tj. klidně jen jeden z nich.

Pokud teda chápu podstatu dotazu.

Pavel

No rozdělenej ho už mám ale když bych si některá data chtěl přetáhnout na disk "D" a pak přeinstalvoat windows a anformátoval jenom C tak by to mělo jít bezproblému ne?

No normálně zformátovat disk C a pak z obyčejného CD nainstalovat WIndows XP.