Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přeinstalace Windows XP

Dobý den mám problém s Windows XP a chtěl bych je přeinstalovat a nevim jestli si mám uložit programy, nebo se přeinstaluje jen Windows, nebo se opraví jen chyba. Ps: jsem začátečník. Děkuji za odpověď

Lze buď opravit instalaci Windows, pak programy a data zůstanou. Nebo udělat komplet novou instalaci a přijdeš o všechny programy a data, co jsou na disku C:

Je dobrý vědět, že existují i upravený CD/DVD s upraveným instalátorem, kde jsou některý volby přednastavený a pak to může mít neočekávaný důsledky!

Pavel