Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Soukromý ban

Dulezitost - nekdy, az bude vsechno fungovat...
:-D
Slo by v osobnim nastaveni si "zabanovat" nekoho, ci prispevky nechci cist? Trebas proto, ze si myslim, ze je to nepoucitelnej trotl a nechci si kazit jakykoliv dalsi den srazkou s blbcem?
V hospode u stolu s tim problem nemam, ale anonymita internetu je snad horsi, nez anonymita velkomesta. By mne zajimalo, jestli jeste nekdo vi o netikete?
Dik

toto sme uz preberali. problem by bol, ze na niekoho sukromne banovaneho by mohli byt aj dalsie vlakna, ktore by si tym padom nevidel a mohli by ta zauijimat. zatial to chceme riesit tak, ze budu kategorie, kde bude viac volnosti. pokial ale aj tieto kategorie budu zneuzivane, tak bude napomenutie a ak ani toto nepomoze bude ban. v kategoriach, kde sa budu riesit technicke otazky budu off topici mazane, takze to zatial nechame na moderatoroch.

Takováhle featura je na Lopuch.cz (ignorovátko). Prostě se zobrazí jen hlavička toho příspěvku a místo jeho textu tam je něco na způsob "Příspěvek blokován, zobrazíte ho kliknutím sem". Nějaký problém s narušením stromové struktury diskuze bych v tom nehledal.

Smekam pomyslny klobouk az na zem. Ignorovatko na komunisty pouzivam v beznem zivote. Tady jsem myslel na to, ze cist prispevky šéfinspektor Jacques Clouseau v den, kdy jsem se ptal po soukromem banu, znamenalo cist o necem, co mne nijak neobohati. Naopak dost znechuti, ale odpovedi mezi temito neprispevky byly kvalitni, tolerantni a misty i plny skryteho humoru.