Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dokoupení paměti do notebooku

Ahoj, potřeboval bych poradit s výběrem paměti ram pro můj notebook.
Je to HP pavilion dv6000. Rád bych dokoupil ke stávajícím 1GB ještě 2GB.
Můžete mi prosím poradit které zvolit(co si můžu dovolit?), nevím, jestli se rozlišují kvalitativně, ani kterou rychlost paměti mohu volit.

Total Memory Size [MB]: 1024 (2x512)
DDR2 Frequency Support: 333 MHz (DDR2-666)
maximum Supported Memory Clock: 333.3 MHz
Current Memory Clock: 266.1 MHz (2 : 1 ratio)

Děkuju za odpověď jsem laik co se týče hw vybavení.
Snad stačí uvedené parametry,kdyžtak ještě pošlu více údajů

Kam to gigo dá?

[General Module Information]
Module Number: 2
Module Size: 512 MBytes
Memory Type: DDR2-SDRAM
DIMM Type: SO-DIMM

Row: 0 - 512 MB PC2-5300 DDR2-SDRAM Qimonda 64T64020HDL3SB ------------
Row: 2 - 512 MB PC2-5300 DDR2-SDRAM Qimonda 64T64020HDL3SB ------------