Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejdou hrát hry přes net

Hoj. Internet už mi šlape jako hodinky (před nedávnem jsem psal, že mi nejde), ale teď mi zas nejdou hrát hry přes net. Ať spustím jakýkoliv server v sa-mpu nebo v CoD tak se mi to vůbec nepřipojí. Pořád to píše, že se to připojuje a ani za 10 minut nic :-( Dřív to šlo bez problémů.

Nevím, ten ESET firewall jsem nikdy nezkoušel. Já osobně používám sice postarší, ale dostačující firewall Sygate a ten je ve standardním režimu pro všechny aplikace uzavřen a vždy, když chce něco na net, tak se mě zeptá, jestli chci daný program na net pustit, nebo ne (plus je tam zatržítko, aby si moji odpověď pamatoval a pro danou aplikaci se znova neptal).