Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde mi usb bluetooth

Zdravím, potřeboval bych poradit. Koupil jsem si usb bluetooth nainstaloval inst.cd do počítače zasunul usb a když chci stáhnout fotku z mobilu tak mobil hlásí že nenachází žádný zařízení v provozu. Nevíte, co je potřeba ještě udělat? Dík za rady

Bluetooth je rozhranie. Na jeho konci môže byť pripojené čokoľvek: klávesnica, myš, modem, telefon, dialkové ovládanie, slúchadlá, atď atď atď

Aby si ho mohla požiť na transfer /prenos/ užívateľských súborov, fotiek, mp3, videí potrebuješ software ktoré vie komunikovať s tvojím telefónom. Tento software ak máš správne nainštalované ovládače bluetooth sa o zvyšok postará.

Už jde všechno , formát mp3 to bere ale má to malou paměť a proto to tam nelezlo. Když jsem dal kratší písničku tak vše funguje.Nevím proč tam dávaj tak malou paměť když nemá slot na kartu a maj v něm hudební přehrávač a foťák. Člověk se musí rozhodnout co oželí.