Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Help nejde PC

Zdravim soudruzi, potrebuju poradit s mojim PC. Ono totiz to nejde zapnout, zdroj se rozjede procesor taky aji HDD, ale nejde obraz. Ten PC stal pres rok na pude tak mozna to bude tim.

Sestava:

Zakladovka: ms-6547 ver. 2
Procesor: nejaky Intel, ale vim ze to ma kolem 2GHZ
Grafika: Ati Rage 128 Pro
HDD: WD 60GB
zdroj nejaky 300W

Diky

Uz sem se rozhodl postavim novou sestavu vyjde me to skoro 4tisice:

Zakladni deska: Gigabyte GA-M52L-S3 (rev. 1.x)
Procesor: AMD Athlon 64 LE-1640 EE 2.7GHz BOX
Zdroj: Fortron ATX-350PNF 350W OEM
Ram: Zeppelin 1GB 800MHz
Grafika: Sapphire ATI Radeon HD 3650 512MB DDR4
HDD mam ten stary WD 60GB