Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Barevná hudba

Zdravím, hele nenašel by se nějaký šikovný elektrikář, co by mi pomohl s konstrukcí celkem velké barevné hudby?

Měla by se zapojovat do zvukové karty pc... Byly by to být takové dvě metrový bedýnky, každá se třema žárovkama. Chtěl bych to asi řešit kabelem do zvukovky, popř. zesilovače. než mikorofonem (bude to na akcích a nechci, aby to blikalo podle toho, jak tam někdo bude křičet :-D). Mělo by to být co nejvíc přenosné. Byli by to vlastně dvě bedny s žárovkami + ta samotná barevná hudba.. Takže namyslet to tak, aby se bedýnky od hudby šly odpojit (nějaký konektor třeba)..

Jestli máte zkušenosti a čas prosím hoďte nápad. Když by se našel někdo kdo by mi udělal návrh zapojení (stačí jen skica), abych to mohl zadat elektrikáři k sestavení..

Takhle budou asi vypadat:
[hudba.png]

no, jo no - kdysi "dávno", jsem v Rusku, z mladické nerozvážnosti, něco podobného koupil-7 barev(!)-šťastnej, jako blecha, jsem to přivezl domů, zapojil-a bylo po ftákách
Ve dne jakž-takž-ale večer? Normální, nápor na oči, a na "bednu".
Do blázince ideální.
Ale není to nic proti tobě - kdo holt chce kam.
A mě se tenkrát znovu potvrdila slova mýho táty - na to, že je někdo blbej, musí přijít sám.
Znovu opakuji - není to nic proti tobě - někdo rád vdolky, jiný holky.

Záleží na tom, jestli ses do těch žárovek čuměl, já bych to řešil asi tak, že bych to položil, aby světla svítila nahoru, následně udělal něco z alobalu, co by všechny ty žárovky spojilo do jedné barvy (RGB?) a tu bych pak fresnelem nebo jinou čočkou nebo zase jenom vhodně tvarovaným alobalem rozptýlil po místnosti?

PS: Já to mám tak, že mi 4 žárovky osvicují strop - efekt pěkný