Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace XP na X61

Zdarec.
Chci se zeptat.
Koupil jsem x61 Lenovo. Chci preinstalovat windows.
Pripojim externi Cdrom a dam nabootovat z CD tak v pohode, az na to ze
nevidim disk a oddily?
Nevite jak na to? Nebo co kde nastavit?
Dekuji

mas recht, na tom cd chybely ovladace na sata disk.
ted jsem zkusil jine instal cd kde ty ovladace mam a vzalo to.

tak ted dalsi otazka. jak dodam ovladace na sata disky, do win ktere mam?
pres Nlite? pls nejaky link jak na to diky. nebot mam XPPSP3 a rad
bych si je tam hodil. nechce se mi instalovat SP2 a pak doinstalovavat 3.

diky moc

Tak mam jiny dotaz. Instalace probehla po implementaci sata ovladacu bez problemu.
Ale ted nemuzu nainstalovat sitovku LAN, wifi mi beha ale LAN ne a ne. A to jsem stahl
ovladace primo z Lenova.

A pak mi to ukazuje dva nezname zarizeni ktere nejsou rozpoznany.
Jak zjistim co se pod tim schovava? Nebo nevite o nejake utilitce nebo softu od
Lenova ktera nainstaluje vse potrebne? Zkousel jsem stahovat z Lenovo stranek co se dalo a instalovat a nic.

Diky za radu