Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zjištění info o MB

zdravim všechny.. potřeboval bych od vás trochu pomoct.. koupil jsem základní desku a potřebuju o ní zjistit info.. bohužel na ní neni ani název, ani výrobce.. bohužel mi odešel zdroj takže z windowsu to nezjistim.. doufám že jí někdo z vás třeba pozná nebo o ni něco víte :-) díky moc všem za odpovědi..

ahoj lidi, sorry že píšu až po hodině ale byl sem chvíli pryč.. jinak deska funguje, zdroj sem tam měl, naistaloval sem OS a pak sem zdroj potřeboval zase jinam a trochu mi spadnul :-)

jinak když něco prodávám na aukru tak to většinou netestuju, nebo jen připojím na zdroj(když to jde) a víc to neřešim.. že nevim jestli to funguje (různé výmluvy) píšu vždy, pokud nemam 100% jistotu.. tzn. pokud mam náladu to vyzkoušet tak to zkusim ale to je málokdy..

jinak desku sem prohlížel asi 6x i pod chladičem, no všude a nikde nic neni..

to větší číslo EA ne to už sem zadával, to menší nepřečtu.

vidím to na pcchips serie 810-830. Třeba taková Amptron PCChips M821LR M821L Motherboard +XP 1700+ CPU+
http://cgi.ebay.com/Amptron-PCChips-M821LR-M821L-M otherboard-+XP-1700+-CPU+_W0QQitemZ120430111100QQc mdZViewItemQQimsxq20090605?IMSfp=TL090605161003r24 600#ebayphotohosting je tomu docela podobnýá, rozmístění ide konektorů se zvláštní (=debilní) červenou barvou sedí. Má to ale dva čipy tvořící čipset, to co je na fotce bude asi chipset "t-bird" krycí jméno pro sis 730S a ty zase měli pcchips 810LMR. K tomu sem našel zajímavou stránku 59