Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s wifi (notebook)(XP)

Zdravím všechny
ted jsem formátoval disk ,na notebooku acer extensa 5620 ,nainstaloval jsem win xp home ,a nainstaloval ovladače s přiloženého cd k notebooku ,po nainstalování ovladačů se mi v pravo dole na liště běžících programů zobrazola ikonka (sítě) rozklikl jsem našlo mi to naši sít na kterou se připojuji (byla označená zámkem)když dám připojit na tuto sít,vyhodí mi to okno že se připojení nezdařilo ,a že buď je sít nedostupná ,nebo slabý signal atd...Netřeba na tom notebooku nastavit ještě náké hodnoty IP atd....moc se v tom nevyznám dobře ,tak Vás všechny moc prosím o radu.

(jsme napojeni od souseda ,doma máme ještě PC a ještě jeden notebook)

Jestli se připojuješ bezdrátově a jedná o zabezpečenou síť (podle zámku), budeš potřebovat ve vlastnostech připojení zadat síťové heslo - WPA klíč nebo něco takovýho. To ti prozradí majitel toho AP, ke kterému se připojuješ.

jsem tam nainstaloval ještě náké ovladače

Každý ovladač má přesný název a verzi - taková informace o "ňákém" ovladači je k prdu. A když něco instaluješ, musíš vědět co - jestli je ovladač určen pro tvůj systém a pro tvůj typ zařízení. Není nic horšího než plácat několik různých ovladačů přes sebe.

Zjisti si u toho souseda, jestli má wifi zabezpečnou (předpokládám že ano) a jaké jsou přihlašovací údaje. Ty musíš u sebe vyplnit.

Jo jeden tam byl po nainstalování toho jednoho ovladače zmizel....a začalo mi to fungovat přes ten kabel sítový ,ale wifi pořád nic ,netušíš náhodou co tam ještě může být špatně?:-(
Doma máme ještě router ,přes který se připojujeme na internet ,jak oba notebooky ,tak jedno PC.