Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upozorňovač

Dobrý den všem. Neznáte náhodou nějaký program na LAN, který by dělal nějaká výrazná vyskakovací okna pro uživatele? Nejlépe asi přes celou obrazovku, blikací a s nějakým odpudivým zvukem, aby si toho každý všiml.:-)

Spouštění by se mohlo dělat buď ručně přes nějaké rozhraní, popř. i automatizovaně v rámci nějaké dávky. Slibuji si od toho, že uživatelům něco oznámím nebo je na něco upozorním a oni na to patřičně zareagují. Samozřejmě to asi nikdy nebude fungovat 100%, ale mohla by se snad zvýšit úspěšnost oproti současnosti.