Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno zasekávání klávesnice XP home

Zdravím,

cca před +- 2 týdny proběhla kompletní reinstalace systému. Po instalaci záplat (konkrétně těch okolo SP3) se čas od času zasekne klávesnice, s myší lze bez problému pracovat. Po restartu zase funguje.

Původně jsem si myslel, že v tom má prsty SP3, po jeho odebrání se problém opět objevil.

Nesetklal se tu s tím někdo? Ve všech případech zaseknutí běžel Firefox, nic více společného jsem nezaznamenal. Pokud to dělá aktualizace, která asi? Instalace probíhá vždy po 10-30 najednou a k zásekům dochází s nízkou frekvencí na postupné testování.

Výbava: SPack 2/3, Avast - nejaktuálnější (kompletní scan nic nenalezl), comodo, freeproxy, FFox 3.0.11., práce v omezeném účtu.

Díky za tipy na řešení.

Ak to robí pri spustenom Firefoxe, tipoval by som nekorektný "doplnek".

Vytvor si nový profil s čistým Firefoxom a postupne pridávaj doplnky čo používaš. Až identifikuješ ktorý to je, máš to vyriešené.

Problem je, ze k zaseku dojde 1x za 2 az 3 dny. Prave testuji jinou klavesnici.

add FF - doplnky/pluginy jsou: adblock plus 1.0.2, Shockwave flash 10.0 r22 a foxit plugin. Vsechny drive fungovaly az na shockwave. Ten je v nove verzi - zkusim dat tedy starou odzkousenou 9.