Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Neskutečně mě vytáčí ministr Kocáb

Neskutečně mě vytáčí ministr Kocáb. Poslední kapka jak sehnal feťákům byt v centru Prahy. Co si o tom myslíte ? Není čas vzít "vidle" a trochu vykydat ?

Já myslím, že bysme sem politiku rozhodně tahat neměli. Těch důvodů je několik, z těch nejdůležitějších bych pokládal za vhodné zmínit:

1. Apolitičnost poradny. Jsme poradna, kde se řeší technické otázky a která se na tento segment zaměřuje. Chcete dopadnout jako "diskuze" na Novinkách, Aktuálně nebo MFdnes?

2. Naprostá nekulturnost a necivilizovanost politického prostředí. Platí to nejen pro samotné politiky, ale i jejich voliče. Fialoví nadávají béžovým do debilů, béžoví nadávají fialovým do idiotů. Nulová věcná diskuze, nulový cit a respekt pro názor druhé strany, nulová snaha pochopit ty druhé.

Na takových věcech odmítám participovat, ne že bych neměl vlastní názor, ale opravdu není s s kým jej probrat.

A pokud budete jiným uživatelům pak mazat jejich politicko-diskusní příspěvky, jak odůvodníte existenci tohoto threadu? Větou "všichni jsou si rovní, ale někteří jsou si rovnější?"