Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s hdd

Dobry den mám problem chcu se zeptat mam windows 7 a mám 2 disky najednom je windows 7 a nadruhým mám filmy foto atd. a myslím že tam je spoutecci soubory na jiny windowsi a nevim jak je vymazat pac ve windowsw 7 ten hardisk nemámm nacteny ale v systemu je vedenej ale neni v tento pocitac a nevim co stím a o ty data nechcu prijit prosim poradte! tady je kdyztak email ruza.cz(uzenáč)seznam.cz dekuji mooooc za kazdou radu
antispamová úprava emailové adresy (anarchist)

myslím že tam je spoutecci soubory na jiny windowsi

datový disk by měl být zapojený jako druhý (s vyšším číslem na desce) - bios bude default směřovat bootování na ten win7 disk. jde to v biosu zvolit i ručně.
pokud jsou na datovém disku zaváděcí soubory pro start jiného systému, který se nikdy nesmí spustit, jdou samozřejmě najít a smazat v normálním správci souborů.

zviditelnění datového disku viz předkolega.