Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stolní reproduktory

Ahoj, mam dotazek.....chtěla bych si k notebooku připojit reproduktory od stolniho pc, ale když jsem te zkoušela, tak to nejak nafungovalo. Strčila jsem je do příslušné zástrčky, ale zvuk vycházel pouze z notebooku. :-(nevíte jak na to?

Neexistuje aby to nešlo ak si dala správny konektor /3,5 mm stereo jack / do správneho otvoru /je tam symbol slúchadiel/. Že dávaš správny konektor do správneho otvoru spoznáš tak že reproduktory na notebooku sa vypnú.

Nepripájaš náhodou tie repro k nejakému mp3 playeru a máš tam redukcia 3,5/2,5 ?

Iné logické vysvetlenie prečo by to nešlo ma nenapada.