Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Datové schránky startují

Dal jsem to schválně do pokecu.

Pro neinformované a Slováky :-) - jedná se o možnost místo doručování úředních dokumentů poštou použít elektronickou variantu. To byla myšlenka. Realizace je ... jak to slušně vyjádřit? Švejkovská a otevírající množství závažných otázek bez odpovědí, viz Peterkův článek: http://www.lupa.cz/clanky/datove-schranky-startuji /

Pavel

Ano, dal jsi to spravne do pokecu, protoze to, hlavni, co datove schranky mely prinest - dorucovani od statni spravy a omunikaci s urady fungovat bude az tak za 3 mesice.
Informacni systemy na to nejsou pripravene, technika na to neni pripravena (neni na cem skenovat a jak dokumenty podepisovat), lidi na to nejsou pripraveni - znamena to velky narust lidske prace a nove lidi na to urady nedostanou.