Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DVD prehravace nefunguji

Mam takovy problemek, mam na Winowsech XP nainstalovany PowerDVD, Nero, Zoom Player a WMP a treba DivXy normalne prehravaji, klasicke DVD (MPEG2) kazdy z tech programu prehraje jen jednou nebo i kdyz treba pustim jedno DVD v PowerDVD a potom druhe treba v Zoom Playeru, tak Zoom player uz neprehraje.
Nebo kdyz pustim jedno DVD v nekterym z tech programu a potom tam dam druhe DVD, tak teke nic. Stane se to, ze program zamrzne. Ostatni spustene programy normalne funguji. Ono by to nebylo takovy problem, ale dalsi vec je, ze PC nejde vypnout nebo restartovat. Musim to udelat na tvrdo.
Takze to vypada, jako kdyby pri prehravani DVD zamrzla nejaka windowsovska knihovna, ale jaka nebo jak to spravit nevim.
(Ty programy jsem zkousel reinstalovat a nepomohlo.)
- Predem vylucuju obligatni dotaz, co se delo z PC ve chvili kdy to prestalo fungovat, tak to bohuzel nevim.
:?:

The timeout waiting for the performance data collection function "PerfOS" in the "C:\WINDOWS\system32\perfos.dll" Library to finish has expired. There may be a problem with this extensible counter or the service it is collecting data from or the system may have been very busy when this call was attempted.

Nerozumim tomu. Zkusil jsem jeste google a nekde jsem nasel novejsi perfos.dll, ale po zkopirovani a restartu PC se nic nezmenilo.
Naschval pozoruju log a ta chyba tam skace i u prehravani jinejch typu souboru (treba mkv).