Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Monitor zmodral, je v haji??

Ahoj, asi se mi rozbil monitor. Nevim, jak je stary, dal mi ho manzel k pouzivani, on ho mel uz nejakou dobu. Odhaduji stari cca 4 az 5 let. Je od firmy Logitec. Obcas se mi stalo, ze pri praci se najednou jakoby vypnul, zcernala obrazovka, ale po nekolika sekundach zase nabehla. Nijak jsem tomu neprikladala vyznam, ale asi to byla predzvest konce. Dnes jsem od pocitace odbehla vyprat pradlo a kdyz jsem se po asi 30 minutach vratila a klikla mysi, aby nabehla obrazovka, hrozne jsem se lekla, protoze vse bylo domodra. Proste cervena a zluta barva z obrazovky zmizely. Pocitac jsem vypnula a restartovala, ale je to stejne, zobrazuje jen modrou. To se asi neda opravit, ze? Poradite mi prosim? Diky moc.

luke7984894, moc Vam dekuji! ;-) Opravdu to byla takova banalita - povytazeny kabel! Uvolnily se ty sroubecky, a konektor tam visel na pul zerdi. Ani nevite, jaka je to uleva se divat na normalne barevny monitor. Jsem rada, ze je v poradku, na novy bych ted nemela. Diky moc jeste jednou! Zkontrolovat kabel me opravdu nenapadlo. :-[