Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem XP a 7 dualboot

Chtel jsem vyzkouset Windows 7 a abych mel jistotu, ze se nic nepokazi, tak jsem puvodni systemovy disk s Windows XP fyzicky odpojil a 7cky jsem nainstaloval na jiny disk. Co se stane, kdyz ted zapojim oba disky najednou? Nemuze se stat, ze budou XPcka zavisla na 7ckach jako se to stava pri instalaci na jeden rozdeleny disk?

Co se stane, kdyz ted zapojim oba disky najednou?

Podle nastavení v biosu bude startovat buď XP nebo Win 7. "O sobě vědět nebudou". Vybírat ze kterého hdd se bude startovat si můžeš v biosu, nebo většina má zkratky např. F12 pro rychlej výběr.