Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno WMP Classic HC - zapnutí EVR

Nevíte, jak zapnout EVR u Media Playeru Classic Home Cinema?
Mám ty dvě volby zašedlé. Chci to vyzkoušet proto, že tyto
dvě volby se hodí třeba pro netbooky s Atomem, kde procesor je slabý.
Po zapnutí jedné ze dvou možností EVR by měla veškerou práci při přehrávání
HD videa přebrat grafika, pokud to ovšem není nějaká totální vražda.
Dneska ke mně dorazí kolega s nějakým slabým NB, chtěl bych to vyzkoušet.

[http://pc.poradna.net/file/view/1424-evr-jpg]

WMP HC free bez instalace a s češtinou je ke stáhnutí:

mpc-home-cinema

To nejde na W2000 vyřešit, prostě tam Framework 3 a výše nenarvu,
šlo by to od verze W2003. Sice jsem instalaci zkusil,
ale proběhla asi do 80%, pak hláška: koukej instalovat XP/Vista.
Pro sebe to nepotřebuju, kolega má na NB XP, tam to půjde.

Později zkusím, dobrý nápad.
Za chvíli dojde kámoš s nějakým starým střepem NB,
že mu nejde, vůbec nic k tomu nemá. Snad bude mít
inside nějakou ROMku, jinak nevím. To bude porod,
mám dojem, že do půlnoci budeme makat (o suchu ale ne...)