Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odpojení TV

Ahoj.
Když na ovladači k Tv zmáčknu červený knoflík, tak se TV přepne do pohotovstního režimu. - Mám pravdu ?, myslím že jo.

Mohu v pohotovostním režimu odpojit TV od el. produ, nebo ještě musím televizor vypnout čudlíkem na TV ?

jde mi o to :

Byla bouřka, odpojila se TV. Po bouřce sem j íchtěl dát do elektriky. V televizi se rozsvítilo (Ne obrazovka, ale vzadu, kde jsou obvody, pojistka atp), a TV už nenaběhla. Před tím, než se odpojila z elektriky ASI byla v pohotovost. režimu. Mohla se poškodit ??

OT : Je v záruční době, mysíte že budou potíže s reklamací ?

Repretichle - a pojistku domácnosti máš?
Pak už záleží, na tobě, co jsi si do pojistné smlovy zahrnul, a může to být klidně pračka, TV, mikrovlnka atd.
Je to sice o trochu jiných penězích, ale to už je riziko pojištění.
A sichr, je sichr, jak říkala ta jeptiška, když si na svíčku navlékala preservativ.