Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde mi nastavit mikrofon

Dobrý den,
koupil jsem si nové PC a objevil se mi velký problém. Nemohu nastavit mikrofon pro aplikaci Skype, zvlášť mikrofon i repro fungují bez problému, ale ve Skype je mikrofon začarovaný. Druhá strana slyší zvuky jako by se pilovalo železo, pravděpodobně to je echo z mých reproduktorů. Hlas neslyší vůbec, jen chvilkami a útržky slov.Mám integrovanou zvukovou kartu Realtek ALC888VC HD 5.1, z Realtekem nemám žádné zkušenosti a tak je to možná jen má neznalost. Poradíte?

Repro mám vestavěné v monitoru, zvuk jde horem dozadu, kameru se zvukem mám položenou dole pod ním. Tak doufám, že by to rušení nemělo být tak extrémní. Ale problém přetrvával i když jsem s kamerou hýbal. Výstup mikrofonu na repro se vypíná jak? Ve Skype nastavení O.K. , ale se slyším jen velmi potichu. To bylo i před tím, tak si myslím, že je to stále stejné.