Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zjištění tarifu internetu u O2

prosím o radu jak zjistit jaký tarif používáme
soused má pevnou linku a jsme celkem ještě 3 rodiny napíchnutí na modem a využíváme služeb internetu
jenže poslední dobou je to stále pomalejší a vypadáva sítový kjabel u něho doma a koliduje adresa atd.atd, prostě stane se že třeba jeden den je rychlost velmi rychlá až 4Gb a jindy sotva 150kbps a někdy nejde net vubec
zajímalo by mě jestli já mohu nejakým způsobem (nějakým měřením) zjistit co máme za tarif, děkuji

zeptat se nedá, bo mu nevěřím už ani slovo! fakturu neukáže že není povinen nam neco ukázat, proste vztahy se pohoršily,
připadá mi že to dělá naschvál
ubažoval jsem že bych si zřídil připojení k netu jinde, ale nemám vůbec šajnu co muže být idealní (cena/rychlost)

Mám wifi od SkyNetu a jsem maximálně spokojen, hlavně kvůli rychlému uploadu.
Reálně download 6-7 MB, upload 4-5 MB, měřil jsem to jen 2x. Cena 300 Kč.

index.php

Připojení se drží jako tchýně okenního parapetu, jen 2x za těžké bouřky
jsem musel chvíli počkat. Jejich podpora je excelentní, ještě se mi nestalo,
že by mi "můj člověk" nezvedl telefon, žádná hudba, nic takového.