Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vypadává myš a klávesnice

Ahoj,
mám takový problém a nevím co s ním. Pořád mi vypíná myš a někdy i klávesnice. Všechno mám zapojené a jiným uživatelům to nedělá. Myš se vždycky sekne a někdy se s ní vypne i klávesnice. Když zmáčknu CAPS LOCK, tak se klávesnice rozjede, ale myš se buď zasekne a musím dát restart, nebo se začne hýbat, ale přerušovaně. Nevíte co s tím?

Mglaedr

Jestli je to USB, jdi cestou Brtnika - ve vsech korenovych USB HUBech ve spravci zarizeni vypni rizeni spotreby ("Povolit pocitaci vypinat USB zarizeni z duvodu uspory energie"). Melo by to pomoct.

BTW: oskenovani PC na pritomnost breberek taky neni od veci.