Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Doména zdarma pro hosting neposkytující doménu

Rád bych vyzkoušel např. freehosting na pipni.cz, k tomu ale potřebuji doménu u které zadám dané DNS. Bohužel klasickou "koupenou" doménu zatím nevlastním, a zatím za ní nechci dávat peníze.
Přesměrování typu www.er.cz či www.dot.tk nejspíš nic neřeší.

A pravděpodobně ani služba www.no-ip.com.

Existuje nějaká služba, která poskytuje doménu zdarma (samozřejmě bez nutnosti si u nich koupit hosting. Doména může být klidně 3. řádu, ale bojím se, že např. registrační formulář na pipni.cz ji nesežere.

Děkuji za rady.

Děkuji za pochopení.

No hlavně se mi zdájí ty dvě stovky neúměrné tomu, co tím získám navíc oproti nějaké neplacené doméně 3.řádu.

Pro mě a mé "webaření" na freehostingu ty dvě stovky znamenají jen odstranění tohoto problému s DNS. A to se mi zdá sakra hodně peněz.