Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ICQ - blbne ??

Mám jen takový dotaz, je možné abych videl vsechny lidi co jsou neviditelní ??Prostě mají červenou kyticku s brýlema a kámoš má stejnej net a dělá mu to taky.

Neviditelnost nefunguje, ak to robi na originalnom ICQ tak je to chyba alebo "hovadske" spravanie toho klienta a nie uzivatela, okrem toho niektori klienti zobrazuju neviditelnych uzivatelov predvolene, bez nastavenia alebo pluginov, napr. Trillian Basic, ale je vidiet ze su neviditelni, takze uzivatel sa rozhodne ako nalozi s tou informaciou.

Neviditelnost pouzivaju ludia ktori nechcu byt ruseni, ale chcu vidiet status ostatnych, prip. si s jednym uzivatelom pisat bez toho aby o tom vedeli ostatni. To sa da ale docielit aj tym ze si prepnu status na "prec" alebo "nerusit", je to skoro to iste a neriskuju ze niekto zisti ze su neviditelni, co ide velmi lahko, ako je vidiet aj koli chybam ICQ.