Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem OT: baterky ve foťáku vydrží jen 4x fotit

Kde jinde se poptat než tady, i když to není počítačová záležitost že?
Dcera má foťák (asi 3 roky) nějaký Olympus (z hlavy nevím přesně model).
Když do něj dám fungl nové baterie (AA), vydržej 4x fotit a jsou vybité.
Netušíte někdo čím to je?

Ty baterky AA nejsou vybite, zkus je hodit treba do svitilny a tam pojedou treba mesic, bohuzel charakteristika obycejnych baterii neni vhodna do digitalu, mozna lepsi vysledky s kvalitnimi alkalickymi, ale v kazdem pripade jen kvalitni dobijeci Ni-MH clanky http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=1051400 7C090000F9G a k nim odpovidajici pulsni nabijecku, je to nejaky patek, taky jsem se podivoval ze muj byvaly Canon A400 vyrobil na 2 kusy baterii AA tri fotky a pak indikace vybiti a cely digital vypl.

Na aa baterky by to mělo vydržet podobně jako akumulátory.
Pokud teda kupujes kvalitní energizer á podobné a ne obyčejné nealkalické.
Toto není o financích ale o rozumu. Připlatit si 50 kč za baterky zvládne i socka

Mě nejde do hlavy, že to vydrželo na nové baterky třeba padesát fotek a najednou 4. Že by nějakým nastavením? AA kupuji Panasonic, nebo Energizer a máme i akumulátory. Baterkama to nebude, stalo se jí to "ze dne na den".