Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno problemy se svchost.exe

Dobrý den,

mám problém se svchost.exe. Ve správci úloh mi jede na 100% cpu a tím pádem mi zpomaluje celý pc. Prostě úplně všechny aplikace jdou velmi pomalu(intenet,hudba,filmy,otevírání složek...).
Jednou se mi tento problém už stal, ale to jsem měl XP SP2 a na to jsem si stáhnul opravu. Nyní mám XP SP3 a ta oprava mi nefunguje, protože mi to hlásí, že to už není třeba instalovat.
Zkoušel jsem podle jednoho návodu vypnout ve správni počítače Klient DNS, ale potom mi všechny internetové prohlížeče jeli na 100% cpu, takže jsem se nemohl dostat vůbec na internet.Zkoušel sem také stáhnout všechny důležité aktualizace z windows stránek, ale to použel nepomohlo.

Děkuji za všechny rady a předem se omlouvám za pravopisné chyby :-) . A omlouvám se pokud jsem to vožil to špatné kategorie, nevěděl jsem kam to vložit.

loading...

Já vím co v tom je. Ale na slabších strojích síťovej svchost prolejzáním toho texťáku zatíží značně procesor. (zkoušeno postupně od pleček pentium cca. 500 MHz) - pokud v kombinaci se zavejřeným systémem, kde se mu snaží kdeco dostat ven to bude svchost "hostsovat", tak by to odpovídalo.