Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Výměna case-problém s monitorem

Zdravím,
mám problém kupoval jsem si novou case, takže jsem si ze staré předělával zákl.desku,mechaniky,hdd,zdroj.Všechno jsem to připojil, a když jsem chtěl pc spustit tak všechno jelo, až na monitor svítí na něm stále oranžová kontrolka místo zelené.Zkoušel jestli to náhodou není vypojené v monitoru nebylo, v pc to bylo taky připojené.Takže všechno jede jenom ten monitor. Nějak si s tím nevím rady.
Díky za pomoc

jak víš, že všechno jede? Usuzuješ tak podle ventilátorů? Točící se ventilátory a disky znamenají jen, že nikde není žádný zásadní zkrat.

Problémem počítačových "kutilů" bývá většinou nepřipojené přídavné napájení (typicky u CPU), špatně zapojené ventilátory (do špatného portu, který není monitorován), zkrat na desce způsobený nesprávně namontovanými distančními sloupky z kejsu a konečně pak nesprávně/nedostatečně pozastrkované komponenty.

Pokud už nevíš co by, vytákni desku z krabice a zkus ji rozjet na stole. Jestliže si na to netroufáš, odnes to odborníkům, nebo zavolej znalejšího kamaráda.