Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno PC zřejmě nemá síťovou kartu

Prosím o radu,
nemůžu se připojit k netu (UPC), při kontrole přes Everest home nemůžu najít žádnou síťovou kartu.Co s tím?Jediné co stále nabízí je tel.připojení.OS Win XP.Dá se s tím vůbec ještě něco udělat?Díky moc všem předem

Chipsety těchto NIC vyrábí snad jen 2 firmy, takže je úplně jedno, co vezme, protože se to bude lišit jen nálepkou (a pravděpodobně i cenou). Rozhodně bych v případě levné NICky netrval na určité značce, prostě vzít první, co v obchodě najdou a vypadá nepoužitě. ;-)