Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno ADSL Router ASUS WL-600g

Zdravim vsechny radce,

posledni dobou - asi tyden se mi stava ze po zapnuti PC a routeru, mi router vzdy po cca 30 minutach ztrati spojeni. Pote musim router restartovat a pak beha bez vypadku. Druhy den se to opakuje. Na routeru je pripojen pouze jeden PC - wifi vypnuto.

Spravce udalosti zarve toto
Zapůjčení adresy IP 192.168.1.2 pro síťovou kartu s adresou 00260540g1EB byla serverem DHCP 192.168.1.1 odmítnuta. (Server DHCP odeslal zprávu DHCPNACK).

Nema nekdo obdobnou zkusenost, resp reseni jak z toho ven, volal jsem providerovi, ti nic ti maj vse v poradku, technicka podpora vykrikuje cosi o novem firmwaru, Mam router cca rok a makal bez nejmensich problemu.

Win XP SP3

Diky za odpovedi.

Chtěl bych jen říct, že mám ůplně stejný problém se stejným zařízením. Teď tu byl taky technik stím "superměřákem" a zjistili jsme:
SNR Margin (dB): 8.5 (někdy tam byla i 6.0)
Zkusím si pohrát s firmware a uvidíme co to provede. Jinak je to špičkový router.