Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vymena graf. karty

Dobrej den.Mam blbej dotaz, jak poznam jestli mi de v notebooku vyměnit graf. karta za lepši když se o tom v navodu nic nikde nepiše.Zminujou se tam jen o RAm pamětich.Diky za odpovědi.

jedine pokial máš notebook s mxm grafikou,ktorá je za normálych okolností len v určitých modeloch notebookov tej najvyššej cenovej triedy,v ostatných býva bud naletovaná na zákl.doske alebo integrovaná priamo v použitom čipsete,čiže normálnym spôsobom nevymenitelná bez výmeny celej zákl.dosky.