Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém se spuštením hry

ahoj, kdyz spustim hru tak mi spadne a ukaze mi to tabulku ze se vyskytla chyba a ze se program musi vypnout... nebo tak nejak.. mate nejakou radu??? dik
Změna předmětu, původně: problem s pusteni hrou
Fakt jsem se na to nemohl koukat. Bylo to jako pusteni zilou :-((JaFi)

Co tak napsat trochu víc o tvým počítaču? Nejsme jasnovidci. Jakej máš počítač, jakej zdroj (značka, výkon), jaká hra, kdy to spadne - hned, nebo v průběhu? Jiný hry nepadají? Jaký jsou teploty CPU a grafiky v zátěži?
Universální odpověď neexistuje. Zato ty můžeš odpovědět na všechno, na co se já tebe ptám a pak budeme schopni ti víc poradit.