Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zmenšení videa

Prosím, může mi někdo poradit program a postup, jak zmenšit film? Potřeboval bych ho zmenšit tak, aby se vešel na CD, tedy na velikost do 700 MB. Teď má velikost 785 MB a je ve formátu .avi. Děkuji

Zkus to AviDemuxem.

Avidemux:

Audio - copy
Video - Mpeg4-ASP (Xvid)
Formát - avi
-------
Potom si klikni na soubor /informace a zapamatuj si bitrate audia (třeba 128 kb/s)
Pak si klikni na ikonu kalkulačka, bitrate audia tam vepiš a ze šablonky si vyber 1x80ti minutové CD. Teoreticky ti na 700mega dojde. Můžeš taky zadat vlastní velikost a dát třeba 690 mega.
----
Potvrď a dej uložit.