Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hlaska o DMI

Dobrý den, program aida32 pi píše tuto hlášku :Warning Accuracy of DMI data cannot be guaranteed. Je to něco vážného ?

DMI data v biose sú editovatelné pomocou jednoduchých nástrojov,obvykle tam velkovýrobcovia pc zostáv píšu svoje informácie o zostavách,do týchto editovatelných častí biosu je možné zapísať akúkolvek informáciu ,tieto informácie nemajú žiadnu záväznú hodnotu,preto aj seriozne diagnostické nástroje obvykle zobazia varovanie,že hodnovernosť týchto informácií nieje možné zaručiť