Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem trojan v operační paměti !

dobrý den,
včera večer mi avast "chytil" troj.koně dal jsem příkaz smazat a najednou mi vyskočilo okno, že vir se dostal do operační paměti a může nenávratně poškodit PC a že se musí ihned PC restartovat a následně projet antivirem, to vše jsem udělal.Opět mi nalezl 2 troj. koně a ty jsem přesunul do truhly a pak jsem je smazal. Mohu být nyní v klidu?
Díky

Nouzový režim spustíš nejjednoduššeji tak, že při startu mačkáš usilovně v půlvteřinových intervalech klávesu F8 a pokud na ni nemáš uděláno něco z BIOS, naběhne ti ta nabídka, kde zvolíš šipkou "nouzový režim" a potvrdíš klávesou Enter.
V nouzovém pak máš normální nabídku start s programy a Superantispyware mívá i ikonu na ploše.