Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nedorozumění ohledně reprosoustavy

Zdravím vás, rovnou k věci. Nemáte někdo doma reprosoustavu Genius SW-HF5.1 5005? Mám tu jednu nejasnost. V recenzi k tomuto produktu jsem se dočetl, že subwoofer má zezadu 5.1 input pro připojení ke zvukovce v PC, i na obrázku je to tam vidět (kabel na jedné straně kulatý do SW a na druhé straně 3x 3,5mm jack do zvukovky). Jenže jsem na netu narazil i na obrázky stejného produktu, jenže ten vstup tam neměly. Je možné, aby některé výrobky vstup měly a některé ne? Když se jedná o úplně stejný výrobek?

Zde jsou linky na ty obrázky:

se vstupem:
http://www.svethardware.cz/sh/media.nsf/0c97cd6cab b1398ec1256cc50082f4bf/b6406ad66d101e3bc1257394004 abdc1/Body/32.2BDC?OpenElement&FieldElemFormat=jpg

bez vstupu:
http://allegro.twojemiejsce.pl/iness/!!!!!NOWE/GEN IUS5005/1.jpg

Tak mi to prosím vás někdo vysvětlete, protože sem z toho MaĎar, děkuju

Podle mě je víc druhů a jedna verze prostě nemá dva vstupy 5.1 ale jen jeden. Mělo by to jít poznat i zepředu. Pokud Tě to potěší mám starou verzi se dvěma vstupy 5.1 a chtěl jsem to propojit přes dvd ale hraje to slabě, stejně jako přes tv u vstupu 2.1. tak to mám naprd:-D Jinak se těm novějším dost se*ou napájecí trafa.